Likovne kolonije Jožeta Tisnikarja - Grabn Art 2017, so se udeležili:

Borut Beus, likovni pedagog

Nikolaj Beer, akademski slikar

Peter Hergold, akademski slikar

Benjamin Kumprej, akademski slikar

Laura Kumprej, akademski slikar

Albert Mesner

Janko Orač, diplomiran slikar

Zoran Ogrinc, likovni pedagog

Maja Pučl, akademska slikarka

Matej Plestenjak, akademski kipar

Milan Razboršek, akademski slikar

Gregor Samastur, likovni pedagog

Jerneja Smolnikar, akademska slikarka

Jošt Snoj, akademski slikar

Maja Šivec, likovna pedagoginja, fotografinja

Cveto Zlate, akademski slikar
6. Mednarodne Tisnikarjeve kolonije na Kopah (3. 10. - 8. 10. 2016), so se udeležili:

Zdenko Huzjan, akademski slikar, častni udeleženec kolonije

Ludvik Pandur, akademski slikar, častni udeleženec kolonije

Maša Gala, akademska slikarka

Taja Ivanič, akademska slikarka

Tomo Jeseničnik, fotograf, samostojni kulturni delavec

Jože Marinč, akademski slikar

Mladen Milotić, akademski slikar

Darko Slavec, akademski slikar

Nataša Tajnik Stupar, akademska slikarka

Sašo Vrabič, akademski slikar

Cveto Zlate, akademski slikar

Katalog 6. mednarodne Tisnikarjeve likovne kolonije na Kopah
5. Mednarodne Tisnikarjeve Likovne kolonije na Kopah (29. 9 - 3. 10. 2015), so se udeležili:

Igor Banfi, akademski slikar

Rajko Čuber, akademski slikar

Narcis Kantardžić, akademski slikar

Štefan Marflak, akademski slikar

Zoran Oginc, likovni pedagog

Lucija Stramec, akademska slikarka

Maja Šivec, likovna pedagoginja

Sašo Vrabič, akademski slikar

Boris Zaplatil, akademski slikar


Katalog 5. mednarodne Tisnikarjeve likovne kolonije na Kopah
4. Mednarodne Tisnikarjeve kolonije na Kopah (8.- 11. 10. 2014), so se udeležili:


Karel Pečko, akademski slikar, častni udeleženec kolonije

Igor Banfi, akademski slikar

Rudi Benetik, akademski slikar

Beti Bricelj, diplomirana slikarka

Rajko Čuber, akademski slikar

Metka Erzar, akademska slikarka

Katja Felle, akademska slikarka

Peter Hergold, akademski slikar

Narcis Kantardžić, akademski slikar

Janko Orač, diplomiran slikar

Lučka Šparovec, akademska slikarka

Boris Zaplatil, akademski slikar


Katalog 4. mednarodne likovne kolonije na Kopah
Likovne kolonije 14. 9. 2013, so se udeležili:

Maruša Aberšek, mag. likovna pedagoginja

Stanislava Lušnic Arsovska

Helmut Blažej

Bogdan Borčič, akademski slikar

Boni Čeh, akademski slikar

Bogdan Čobal, akademski slikar

Matjaž Duh, dr. likovne pedagogike

Boge Dimovski akademski slikar

Irena Jeras Dimovska, akademska slikarka

Katja Felle, akademska slikarka

Peter Hergold, akademski slikar

Irena Gyanti Horvat

Rado Jerič, akademski slikar

Robi Jurak

Lojze Kalinšek, akademski slikar

Benjamin Kumprej, akademski slikar

Albert Mesner

Zoran Ogrinc, likovni pedagog

Luka Popič, likovni pedagog

Vinko Prislan

Zmago Puhar, akademski slikar

Oto Vogrin, likovni pedagog